RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Nowy zarząd NaM

Znamy już skład nowego siedmioosobowego zarządu RSS Nasze Miasto, który swą misję będzie finalizował pod koniec stycznia przyszłego roku. Zobacz członków nowego prezydium NaM.

Walne zebranie członków Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO dnia 26 stycznia bieżącego roku udzieliło absolutorium odchodzącemu zarządowi stowarzyszenia. Ustalono, że skład nowego zarządu NaM, który swą misję finalizował będzie pod koniec stycznia przyszłego roku, będzie siedmioosobowy. W wyniku zmian statutowych oraz utworzenia Oddziału NaM pod nazwą RSS Nasz Powiat, którego przewodniczący na mocy nowych zapisów automatycznie staje się członkiem zarządu RSS Nasze Miasto, powołano sześciu członków nowego zarządu NaM:

1. Robert Myśliwy - prezes
2. Dawid Wacławczyk - zastępca prezesa
3. Piotr Dominiak - sekretarz
4. Magdalena Strzelczyk - skarbnik
5. Piotr Ćwik - członek zarządu
6. Małgorzata Bonk - członek zarządu
7. NN - przewodniczący RSS Nasz Powiat (skład zarządu w tym miejscu uzupełniony zostanie w ciągu 3 miesięcy)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl