RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Nowe ugrupowanie

Członkowie założyciele NaM

W Raciborzu 15 marca 2007 r. powstało nowe ugrupowanie polityczne: Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe NASZE MIASTO.Tworzą go osoby mające ambicje samorządowe oraz aktywiści ruchów społecznych, edukacyjnych, kulturalnych i gospodarczych. Jesteśmy reprezentacją polityczno-samorządową pokolenia 20-40 latków, czyli grupy najbardziej aktywnie i dynamicznie wkraczającej w życie zawodowe oraz społeczne. Chcemy być pozytywną alternatywą dla partyjniactwa i karierowiczostwa oraz urzędniczego betonu. W przyszłym rozdaniu wyborczym będziemy walczyć o to, by stać się najliczniej reprezentowanym ugrupowaniem w Radzie Miasta - deklaruje Piotr Dominiak. RSS NASZE MIASTO to środowisko, w którym już teraz rodzą się wartościowe inicjatywy i pro rozwojowe strategie. Jesteśmy reprezentacją wszystkich tych, którym dobro naszego miasta i powiatu leżą na sercu. Comiesięczne Otwarte Spotkania Samorządowe oraz Kwartalnik NASZE MIASTO to tylko niektóre z projektów nowego ruchu, którego głównym celem jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego w Raciborzu.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl