RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Nowa Generacja odchodzi z PO

platforma

Mieliśmy różne wizje zagospodarowania kapitału ludzkiego i organizacji życia w partii. Rola statystów w PO zdecydowanie NaM nie odpowiada.Polityka to sztuka unikania kompromisów. Koleżanki i koledzy z partii zgoła odmiennie definiują tę kwestię - wyjaśnia Jakub Michalak. To jeden z powodów wyjścia z Platformy Obywatelskiej w Raciborzu 35 członków pokolenia Nowej Generacji. Mieliśmy różne wizje zagospodarowania kapitału ludzkiego i organizacji życia w partii. Nie można było dłużej godzić się na to, by ludzi traktowano jak pionki na szachownicy - mówi Dawid Wacławczyk. Nowa Generacja to osoby aktywne. Rola statystów w Platformie zdecydowanie NaM nie odpowiada - wyznaje Krzysztof Melnarowicz. Życie w partii to nieustanny ciąg kompromisów, gier personalnych, niejednokrotnie rezygnacji z siebie. Postanowiliśmy nie brać dłużej udziału w wojnach, które nie były nasze - twierdzi Magdalena Strzelczyk. Jednocześnie pokolenie Nowej Generacji deklaruje swoje poparcie dla posła Henryka Siedlaczka. To dobry duch Platformy Obywatelskiej w Raciborzu. M.in. dzięki jego postawie PO może być demokratyczna. Wybór Jerzego Staronia na szefa partii w powiecie dobitnie o tym świadczy. Dziś to najlepsza droga dla Platformy - zapewnia radny miejski Robert Myśliwy. Wiosenne przesilenie objęło wszystkie koła powiatu raciborskiego powodując topnienie w szeregach partii.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl