RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Nie tylko NaM się chce

ZE ŚWIATA:  Wójt od 16 lat panoszący się na swoim stołku, zastraszający swoich podwładnych, głuchy na głos opozycji, stawiający kłody pod nogami autorów referendum lokalnego, nie rozumiejący potrzeby realizacji "miękkich" projektów...  - czy taki scenariusz czegoś NaM nie przypomina? Na raciborskiej scenie samorządowej działamy już od 5 lat. Hasło "NaM się chce" dobrze oddaje naszą specyfikę. Naszym atutem jest też fakt, że potrafimy czerpać dobre wzory z innych miejsc w Polsce. Tym razem zachęcamy do lektury zamieszczonego na portalu ngo.pl wywiadu z Bożeną Szulc-Busińską, współautorką obywatelskiego protestu w podaugustowskiej Nowince:

http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/760375.html  

  Być może po lekturze więcej środowisk kobiecych w Raciborzu zechce czynnie włączyć się w odmianę losu naszego miasta. Jak widać bowiem da się być skutecznym nawet w obliczu najbardziej skostniałych strukur samorządowych!

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl