RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Nasz dom nie kończy się na naszej wycieraczce, czyli Akcja Konin w Raciborzu

wpisico1-120x120Wciąż jako stowarzyszenie czerpiemy wzory od najlepszych. Tym razem, na razie nieformalnie, gościliśmy w Raciborzu Bartosza Jędrzejczaka z Akcji Konin, działającej pod hasłem "Obywatele dla miasta, miasto dla obywateli".  Więcej na temat aktywności ich stowarzyszenia można przeczytać na stronie: http://www.akcjakonin.pl/ Polecamy np. tekst pt. "Patrzę na Konin", zawierający znamienne słowa: "Nasz dom nie kończy się na naszej wycieraczce". Ciekawą ich inicjatywą, aktualną także w odniesieniu do Raciborza, było wspólne malowanie przez mieszkańców Konina szpetnego budynku dworca PKP (link do tekstu tutaj). Już w kwietniu, prezes Akcji Konin Bartosz Jędrzejczak będzie gościem kolejnego otwartego spotkania w ramach prowadzonej przez RSS Nasze Miasto "Akademii Społeczno-Gospodarczej". (LS) (foto: www.akcjakonin.pl)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl