RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

NaM zaprasza na samorządową pielgrzymkę na Jasną Górę

ID-100138134
RSS Nasze Miasto zaprasza wszystkich obecnych i byłych samorządowców do 
wspólnego wyjazdu i uczestnictwa w 22 Pielgrzymce Pielgrzymce Samorządu
Terytorialnego na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 17 maja. Tegoroczna 
pielgrzymka odbywa się w wyjątkowym czasie jubileuszu 25-lecia odrodzenia
polskiego samorządu po okresie zniewolenia kraju, dlatego będzie ona pielgrzymką dziękczynną za dar 25-lecia samorządu i dar pierwszych wolnych wyborów w Polsce po II Wojnie Światowej. W programie spotkania na Jasnej Górze odbędzie się konferencja pt. Odrodzenie polskiego samorządu: HISTORIA - LUDZIE - PROBLEMY - KIERUNKI ROZWOJU” (9.45 - 13.00) oraz Msza Św. w Kaplicy Matki Bożej w intencji polskich samorządów 14.00). Organizatorem pielgrzymki ogólnopolskiej jest Liga Krajowa, my zaś organizujemy wspólny wyjazd z Raciborza (ilość autokarów zależna od liczby chętnych, przewidywany koszt przejazdu to 40 zł / os). O pomoc i współpracę poprosiliśmy wszystkich Przewodniczących Rad Miast i Gmin z terenu Powiatu Raciborskiego, a także wójtów, burmistrzów oraz Prezydenta Miasta Racibórz jak i przewodniczącego Rady Powiatu oraz Starostę Raciborskiego. Chodzi o pomoc w dotarciu z informacją do samorządowców z danej gminy / rady, oraz podanie ilości chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce. Udzielaniem informacji i przyjmowaniem zgłoszeń z naszej strony zajmuje się pomysłodawca przedsięwzięcia - kol. Piotr Klima, który już przed miesiącem wysłał do urzędów gmin wstępne informacje. Osoby chętne prosimy o zgłoszenia do 5 maja br., drogą telefoniczną (501088491) oraz mailową (mail: klimafarm@wp.pl)

[photo by:  franky242  “FreeDigitalPhotos.net”]

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl