RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

NaM reprezentacją III sektora

RSS NASZE MIASTO wystosowało list do lokalnych organizacji i stowarzyszeń z zaproszeniem do współpracy w przyszłych wyborach samorządowych.

Racibórz; 15 listopada 2008 r.

Szanowni Państwo

Minęła właśnie połowa piątej kadencji władz samorządowych. Za niespełna dwa lata mieszkańcy Raciborza ponownie staną przed ważnym wyborem reprezentantów do organów przedstawicielskich w mieście i powiecie. Warto już dziś pomyśleć o obywatelskim obowiązku, który spoczywa na każdym z nas. Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe NASZE MIASTO rzetelnie i odpowiedzialnie przygotowuje się do tego zadania. W przyszłych wyborach samorządowych chcemy być m.in. reprezentacją organizacji trzeciego sektora. Doceniamy Państwa zaangażowanie i wkład w rozwój społeczeństwa obywatelskiego Raciborza. Widzimy głęboką potrzebę integracji środowisk pozarządowych na rzecz silnej reprezentacji przedstawicieli trzeciego sektora w przyszłych władzach samorządowych. Państwa działalność społeczna stanowi istotny fundament funkcjonowania naszej lokalnej społeczności. Dziękujemy serdecznie i prosimy o kontynuację.

Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe NASZE MIASTO pragnie zaprosić Państwa do współpracy. Doceniamy ludzi aktywnych w pracy na rzecz drugiego człowieka. Dlatego, gdy zechcą Państwo wystawić swoich reprezentantów w przyszłych wyborach samorządowych, nasze stowarzyszenie z wielką przyjemnością wyjdzie naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Będzie NaM prawdziwie miło gościć na naszych listach wyborczych Państwa przedstawicieli.

Z wyrazami szacunku
Robert J. Myśliwy

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl