RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

NaM na scenie!

At Domine & friends

W najbliższy piątek tj. 17 grudnia 2010 na Końcu Świata odbędzie się wieczór rockowy z mocnym akcentem na rocka progresywnego! Na scenie pojawią się zespoły, w których grają muzycy związani z RSS Nasze Miasto: Marcin Janus – gitarzysta zespołu A4 (pop/rock), oraz Amadeusz Cieślik – wspomagający na skrzypcach zespół AT DOMINE (rock progresywny)…Poza w/w zespołami, na scenie pojawi się także czeski zespół DISCORDANT, pochodzący z Krnova (metal core)

Próbka muzyczna wszystkich zespołów:

AT DOMINE: www.myspace.com/atdomine
A4: www.myspace.com/a4pl
DISCORDANT: www.myspace.com/discordantcz

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.
Bilety: 10 zł/os

Zapraszamy serdecznie, a muzykom życzymy powodzenia!!!

PS: jednocześnie zapraszamy na pozostałe imprezy tego weekendu odbywające się na KŚ:

W sobotę 18 grudnia o 20.00: koncert „Chopin na gitarowy duet jazzowy” w wykonaniu Przemysława Strączka i Andrzeja Trefona (wstęp: 10 zł)

W niedzielę 19 grudnia o 17.00: Kolędowanie na Końcu Świata! Pierwszy set – rodzinny (zapraszamy także z małymi dziećmi), potem przerwa na pierniki, i drugi set: dla wytrwałych – prawdziwy trening przedświąteczny. Wstęp wolny, mile widziane pierniczki ;)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl