RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

NaM kontratakuje, czyli przejście na jasną stronę mocy 17 marca

IMG_1829

Nowy zarząd RSS Nasze Miasto zapowiada arcyważne (niemniej w lekkiej konwencji utrzymane) spotkanie członków i sympatyków Stowarzyszenia na czwartek 17 marca o godzinie 19.00 w Galerii za Szafą (Przystanek Kulturalny Koniec Świata).W programie przede wszystkim:
- plany, pomysły i wizje na przyszły rok - Zarządu i Wasze,
- wypełnianie specjalnie przygotowanych na tę okazję (!) ankiet,
a jako kulturalne przerywniki lub tło:
- prezentacja multimedialna Zbyszka Wieczorka, czyli m.in. o tym, kto jest kim w NaM-ie,
- prezentacja fotograficzna Leszka Szczasnego pt. Racibórz w szerokim obiektywie,
- luźne rozmowy o Nas i integracja przy domowych wypiekach,
no i na koniec, albo między wierszami:
- odpowiedź na (nurtujące Was pewnie) pytanie: czy warto przechodzić na jasną stronę MOCY.

Obecność bardziej niż pożądana. Do zobaczenia:)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl