RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Mój pierwszy raz

radny Wyka

Nowo wybrani radni RSS Nasze Miasto  mają za sobą "chrzest bojowy". We wtorek 30 listopada odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu Raciborskiego IV kadencji. Dzień później w środę 1 grudnia w sali kolumnowej Urzędu Miasta zainaugurowano VI kadencję Rady Miasta Racibórz. Radnym NaM, którzy w tych dniach złożyli ślubowanie odbierając od przewodniczących miejskiej i powiatowej PKW zaświadczenia o wyborze, życzymy pomyślności na ścieżce rozwoju samorządowego.

Liczba komentarzy: 1

»

 1. Panie Leszku, jak doszło do tego, że szacowny pan dr Norbert Mika nie został Waszym szefem i co dostał w zamian?
  Myślę, że odpowiedź na to pytanie może być bardzo istotna.
  Proszę pamiętać, że wiele głosów na NaM i pana Roberta było oddanych jako alternatywa dla układu, w którym uczestniczy ten człowiek.

  autor: ale jaja — 10 grudnia 2010 - 23:06

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl