RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Marszałek w Raciborzu

W czwartek 19 marca o godzinie 17.00 na zaproszenie Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO gościć będziemy w Raciborzu wicemarszałka województwa śląskiego Zbyszka Zaborowskiego. To kolejna odsłona projektu NaM pod nazwą Akademia Społeczno – Gospodarcza. Marszałek Zaborowski wygłosi prelekcję w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, która jest partnerem Akademii. Wykład będzie dotyczył współpracy Urzędu Marszałkowskiego z gminami województwa śląskiego, a nade wszystko szansach jakie ta współpraca z sobą niesie. Gość NaM przedstawi możliwości, sposoby i przykłady na to jak skutecznie starać się o dofinansowanie do gminnych i pozagminnych projektów ze środków unijnych, których rozdział znajduje się w gestii Urzędu Marszałkowskiego. Spotkanie odbędzie się w sali wykładowej nr 217 na pierwszym piętrze w budynku głównym PWSZ przy ul. Słowackiego 55. Gospodarzem spotkania będzie Mariusz Marchwiak - szef Komisji Rewizyjnej NaM; na co dzień wydawca pisma Nowa Energia. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl