RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Mamy nowy zarząd !!!

18579g8j86bw19x

UWAGA, UWAGA! Ogłaszamy wyniki owocnych obrad sprawozdawczo – wyborczego Walnego Zebrania członków RSS Nasze Miasto, które odbyło się 24 stycznia br... 


W skład nowego Zarządu RSS Nasze Miasto weszli:

Dawid Wacławczyk – prezes

Piotr Dominiak – zastępca prezesa + rzecznik prasowy

Małgorzata Bonk – sekretarz

Anna Kobylnik – skarbnik

Leon Fiołka – członek zarządu

Mariusz Marchwiak – członek zarządu

Leszek Szczasny – członek zarządu


Nowy (choć częściowo stary) zarząd będzie miał nad sobą silne ciało kontrolne w postaci Komisji Rewizyjnej, która będzie działać w składzie:

Krzysztof Melnarowicz – przewodniczący

Magdalena Strzelczyk - członek

Piotr Ćwik - członek


Dodatkowo, Walne Zebranie wybrało stały skład Sądu Koleżeńskiego, do którego powołano Adama Hrebeniaka (ekonomista, senior RSS Nasze Miasto), Rafała Lazara (nauczyciel – katecheta, radny powiatowy) i Andrzeja Śliwickiego (plastyk, mąż zaufania załogi w RCK)


Poza emocjonującymi wyborami do władz stowarzyszenia, na uwagę zasługuje także kilka innych punktów programu, m.in.:

- uchwalenie „składki specjalnej” w wysokości „minimum 2 zł miesięcznie” dla młodzieży uczącej się i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów i osób bezrobotnych

- wykreślenie ze statutu zapisu, zgodnie z którym członkowie partii politycznych nie mogą wchodzić w skład władz stowarzyszenia

- jednogłośne przyjęcie sprawozdania z działalności merytorycznej i finansowej stowarzyszenia w roku 2011 i udzielenie absolutorium zarządowi kierowanemu przez Zygmunta Kandorę.


W tym miejscu pragniemy podziękować za solidny wkład pracy i poświęcony NaM czas wszystkim ustępującym członkom poprzedniego zarządu: Weronice Piaseckiej, Markowi Rapnickiemu i Zbyszkowi Wieczorkowi.

Zygmuntowi Kandorze, który kierował zarządem i całym NaM-em w czasie niezwykle dla naszego stowarzyszenia trudnym – należą się nie tylko podziękowania, ale i serdeczne gratulacje! Przede wszystkim za to, że przeprowadził nas przez ostatni rok pełen trudów, dynamicznych zwrotów akcji i sporych niespodzianek pewną ręką i w sposób bardzo profesjonalny! Niech żyje NaM!


Nowy zarząd już rozpoczął działania i snucie planów na rozwój stowarzyszenia. O wszelkich naszych akcjach, wyjazdach, szkoleniach czy podejmowanych inicjatywach będziemy informować zarówno na naszej stronie internetowej (www.nam-raciborz.pl), jak i za pośrednictwem lokalnych mediów!(photo by Idea go)

komentarze 2

»

 1. A Robertowi M. NIE DZIĘKUJEMY!?

  autor: johan — 7 lutego 2012 - 17:42

 2. Proszę nie robić sensacji. W tym miejscu dziękujemy ustępującemu zarządowi. Robert M. nie był członkiem poprzedniego zarządu…

  autor: NaM — 11 lutego 2012 - 17:51

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl