RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Mamy nowego prezesa!

Zygmunt Kandora

Od wczorajszej nocy, RSS NASZE MIASTO ma nowego prezesa - ZYGMUNTA KANDORĘ

Zygmunt Kandora (50) jest doświadczonym samorządowcem  (był m.in. zastępcą przewodniczącego rady miasta I kadencji w Blachowni), wieloletnim działaczem społecznym, człowiekiem wielu pasji.

Pracuje na stanowisku inspektora ds. oświaty, turystyki, kultury   i promocji w Urzędzie Gminy w Rudniku.

Jest tutorem Szkoły Liderów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, aktualnym królem Raciborskiego Strzeleckiego Bractwa Kurkowego oraz komendantem Oddziału Terenowego im. Pułku Czwartego Ułanów Zaniemeńskich Polskiego Klubu Kawaleryjskiego.

Zygmunt Kandora jest też wieloletnim instruktorem harcerskim, trenerem strzelectwa sportowego LOK, członkiem zarządu Fundacji „Gniazdo” w Modzurowie i zastępcą przewodniczącego rady programowej Lokalnej Grupy Działania - Partnerstwo dla Rozwoju w Pietrowicach Wielkich.

Mieszka w Grzegorzowicach, od czerwca 2010 jest szefem struktur RSS Nasz Powiat.

opr. DTW

komentarze 2

»

 1. Zygmunt, raz jeszcze serdeczne gratulacje!
  Możesz na nas liczyć:)

  autor: Zbigniew Wieczorek — 17 lutego 2011 - 12:46

 2. Gratuluję i życzę powodzenia w dyrygowaniu pozostałą bandą NaMowców :)

  autor: Meyo — 18 lutego 2011 - 18:02

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl