RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Mamy MISTRZA

W dniach 6-7 marca br w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski w IAIDO. Adam Majchrzak z RSS Nasze Miasto został indywidualnym Mistrzem Polski w kategorii Nidan. Wraz z drużyną z Opola wywalczył także wicemistrzostwo kraju. Serdecznie gratulujemy.

W miniony weekend (6-7 marca br.) w Poznaniu odbyły się IV Mistrzostwa Polski w IAIDO. To japońska sztuka walki - będąca w Polsce jedną z konkurencji kendo – szermierki rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Adam Majchrzak został indywidualnym Mistrzem Polski w kategorii NIDAN. Wraz z drużyną klubową z Opola wywalczył także wicemistrzostwo kraju.

Adam Majchrzak (34 l.) z zawodu jest informatykiem – specjalistą projektowania stron internetowych. Jest absolwentem opolskiej politechniki oraz raciborskiego "ekonomika". Na co dzień pracuje w Gliwicach. Swe sportowe pasje realizuje w Rybniku, gdzie prowadzi szkołę IAIDO i JODO. W rodzinnym mieście – Raciborzu - mieszka wraz z żoną Iloną i dwojgiem maleńkich latorośli. Od niedawna jest także członkiem Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO.

Wyniki Mistrzostw Polski:
www.iaido.com.pl
www.kendo.pl

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl