RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Mamy KLUB RADNYCH

Dnia 21 września 2011 roku został założony Klub Radnych RSS Nasze Miasto, Oblicza, Prawo i Sprawiedliwość, w skład którego weszli: Robert Myśliwy (NaM), Michał Fita (NaM), Dawid Wacławczyk (NaM), Piotr Dominiak (NaM), Roman Wałach (Oblicza), Ryszard Frączek (Oblicza) i Tomasz Kusy (PiS). Przewodniczącym klubu został radny Robert Myśliwy. W szczególnych przypadkach przewodniczącego klubu zastępować będzie radny Roman Wałach. Zgodnie z Ustawą o samorządzie gminnym oraz statutem miasta powyższa informacja w sposób oficjalny przekazana została przewodniczącemu Rady Miasta Racibórz na dzisiejszej sesji.

Przedstawiciele trzech ugrupowań opozycyjnych postanowili zacieśnić dotychczasową współpracę, inicjując powstanie nowego klubu radnych w miejskim samorządzie. Chodzi przede wszystkim o wymianę doświadczeń oraz poszukiwanie skuteczniejszych form wpływu na politykę gminy (np. poprzez korzystanie z przysługującej klubowi inicjatywy uchwałodawczej). Radni RSS Nasze Miasto, Oblicz oraz Prawa i Sprawiedliwości chcą efektywniej niż dotychczas ze sobą współpracować na rzecz lokalnej społeczności zgodnie z rolą, jaką w ostatnich wyborach samorządowych wyznaczyli im mieszkańcy Raciborza.

(rm)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl