RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Lutowe debaty od poniedziałku!

post-www-ozywiamyTrwa nasz projekt rewitalizacyjny. Przyszedł teraz czas na 4 debaty z udziałem mieszkańców: 11.02 - poniedziałek - g.18.00 - Rewitalizacja ul.Długiej; 12.02 - wtorek - g.18.00 - Rewitalizacja Rynku (te dwa pierwsze spotkania odbędą się w Bibliotece Miejskiej, ul.Kasprowicza 12, I piętro); 18.02 - poniedziałek - g.18.00 - Rewitalizacja Pl.Długosza;  19.02 - wtorek - g.18.00 - Rewitalizacja Dworca PKP i ul.Mickiewicza (te dwa spotkania odbędą się najprawdopodobniej w Hotelu Polonia, pl.Dworcowy - potwierdzimy wkrótce). W marcu i kwietniu (16.03/23.03/13.04/20.04) przeprowadzimy ponadto cykl 4 publicznych warsztatów - wtedy doprecyzujemy i zgramy zebrane wnioski/pomysły. Zapraszamy do aktywnego udziału - Twój głos jest ważny, Twoje marzenia też się liczą!! Możesz w każdej chwili do nas także napisać: kontakt@nam-raciborz.pl Więcej o projekcie na www.ozywiamyraciborz.pl  Efektem wspólnych prac będzie OBYWATELSKI PLAN REWITALIZACJI CENTRUM RACIBORZA, który w czerwcu oficjalnie przekażemy władzom miejskim z nadzieją na szybką relizację.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl