RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Listy wyborcze RSS Nasze Miasto

W czwartek 21 października bieżącego roku Piotr Dominiak - komisarz wyborczy Komitetu Wyborczego RSS Nasze Miasto zarejestrował listy wyborcze do Rady Miasta Raciborza oraz Rady Powiatu Raciborskiego. W poniedziałek RSS Nasze Miasto zarejestruje swojego kandydata na urząd Prezydenta Miasta Racibórz Roberta Myśliwego. Poznaj kandydatów NaM do kolegialnych organów władz samorządowych.


RADA MIASTA RACIBÓRZ


Okręg nr 1 Okręg nr 2 Okręg nr 3

1. Piotr DOMINIAK

2. Maciej NOWAK

3. Adam MAJCHRZAK

4. Grzegorz WILK

5. Tomasz BEHRA

6. Katarzyna BIAŁAS

7. Marzena BUGIEL

8. Weronika DULIAN

9. Barbara GERMAN

10. Jan KUCZNIERZ

11. Tomasz LATOŃ

12. Andrzej SOSNOWSKI

13. Zbigniew WIECZOREK

14. Krzysztof ZAWADZKI
1. Dawid WACŁAWCZYK

2. Magdalena STRZELCZYK

3. Piotr ĆWIK

4. Mariusz MARCHWIAK

5. Jerzy DĘBINA

6. Marcin JANUS

7. Anna JEGERSKA-MICHALSKA

8. Dorota KLIMEK

9. Tomasz KURYŁOWICZ

10. Łukasz MIELCZAREK

11. Stefan REGENT

12. Tomasz SKALIK

13. Dariusz SZYKSZNIAN

14. Justyna SZYNDLER

15. Andrzej ŚLIWICKI

16. Janina WĘGRZYK1. Robert MYŚLIWY

2. Michał FITA

3. Marek RAPNICKI

4. Jakub MICHALAK

5. Monika DULIAN

6. Dorota FRĄCZEK

7. Marcin HANDZIUK

8. Tomasz HOLCER

9. Łukasz KAPUŚCIK

10. Anna KOBYLNIK

11. Sławomir KOWALSKI

12. Krzysztof PAKULEC

13. Maciej ROGOWSKI

14. Marek RIPPA

15. Leszek SZCZASNY

16. Arkadiusz TOBIASZ


RADA POWIATU RACIBORSKIEGO

Okręg nr 1 Okręg nr 2 Okręg nr 3 Okręg nr 4 Okręg nr 5

1. Teresa FRENCEL

2. Sebastian BURDA

3. Krzysztof  ŚWIŻEWSKI

4. Grażyna TABOR

5. Janusz ZAJĄC


1. Irena PIASECKA

2. Leon FIOŁKA

3. Ewa KLIMASZKA

4. Patryk LECHOWICZ

5. Halina MARCOL


1. Leszek WYKA

2. Marek CZECH

3. Rafał LAZAR

4. Anna RONIN

5. Grzegorz URBAS1. Paweł MACHA

2. Amadeusz CIEŚLIK

3. Sławomir ĆWIRKO

4. Renata DUDEK

5. Sabina STROMINSKA

6. Piotr ULMAN

7. Anna WANGLORZ

1. Ewa PALETTA

2. Artur CWIK

3. Adam KAPIAS

4. Witold KOLOWCA

5. Daniel KONKOL

6. Łukasz SZCZYGIELSKI

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl