RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Nowa lista mailingowa. Dołącz i Ty !

namsiechce

Właśnie uruchomiliśmy swoją listę mailingową "nam-raciborz@yahoogroups.com" . Jest to nowe, podstawowe (od teraz) narzędzie komunikacji pomiędzy członkami i sympatykami stowarzyszenia. Ma działać jako mailingowe uzupełnienie funkcji informacyjnej naszej strony. Aby stać się członkiem listy i być na bieżąco z życiem wewnętrznym NaM-u, należy wykonać kilka prostych kroków...


Wszyscy członkowie i sympatycy, których maile posiadamy zostaną do listy dopisani niejako "z automatu" - po prostu przez nas. Niestety yahoo narzuca niewielki dzienny limit ilości dodawanych członków, więc może to zająć do trzech tygodni. KAŻDY MOŻE JEDNAK ZAPISAĆ SIĘ NA LISTĘ SAMODZIELNIE W RYTMIE TURBO, poprzez wykonanie jednego z 3 ruchów:

1. NAJPROŚCIEJ: wysłać maila ze swojej skrzynki na adres: nam-raciborz-subscribe@yahoogroups.com

Jeden z moderatorów (Dawid, Piotrek, Zygmunt, Zbyszek, Leszek, Robert) musi zaakceptować waszą "prośbę", więc odpowiedź z yahoo otrzymacie po jakimś czasie.

UWAGA: jeśli napiszecie z nowego, nie znanego nam maila - przedstawcie się w tytule przesłanej na powyższy adres wiadomości. Jeśli tego nie zrobicie - możemy najpierw napisać do Was z prośbą o podanie imienia i nazwiska ze swojej prywatnej skrzynki, by uniknąć dopisywania na listę osób anonimowych. One mogą śledzic stronę, ale nie być członkami listy ;)

2. Można wejść na stronę: http://groups.yahoo.com/group/nam-raciborz/  i kliknąć przycisk "Join This Group

3. Można też wejść na stronę "podłączeniową": http://groups.yahoo.com/group/nam-raciborz/join

Tutaj procedura wygląda podobnie - czekacie na "akceptację", którą dokona jeden z nas


Kiedy już dołączycie do listy, czujcie się zaproszeni takim oto komunikatem:

Witaj na liście mailingowej RSS NASZE MIASTO !

Lista ta jest podstawowym narzędziem komunikacji wewnątrz naszego
stowarzyszenia (czyli wśród członków i sympatyków).

Jeśli chcesz wysłać wiadomość do członków listy, pamiętaj by:

- dotyczyła WYŁĄCZNIE ważnych spraw związanych z RSS Nasze Miasto
- nie zawierała załączników (może zawierać linki)
- była zwięzła, jasna i czytelna
- dotyczyła TYLKO JEDNEJ sprawy
- miała tytuł jasno mówiący o jej zawartości

Za pomocą naszej listy, zarząd RSS Nasze Miasto rozsyła newsletter - czyli
informuje regularnie członków listy o aktywności naszych radnych i samego
zarządu, poleca imprezy, felietony, ważne spotkania, zachęca do
odwiedzania strony, goni do pracy itp.

Informacje mogą wysyłać moderatorzy i wszyscy członkowie grupy. Nie mniej
jednak jeśli masz coś do przekazania - zapytaj najpierw prezesa albo
moderatora, czy przypadkiem tego wątku nie zamierza poruszyć w szerszym
kontekście w najbliższym newsletterze.

Adres naszej grupy to: nam-raciborz@yahoogroups.com

Jeśli tutaj wyślesz informację - dotrze ona do wszystkich członków grupy.

Jeśli chcesz odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość - odpowiadaj nadawcy
wiadomości (a nie całej grupie - to powoduje szum informacyjny)

Pamiętaj: nie irytuj ludzi, szanuj papier (nawet wirtualny) i nie wysyłaj swojego maila
jednocześnie na listę i na adresy indywidualne członków stowarzyszenia!

Wszelkie poczynania RSS Nasze Miasto: www.nam-raciborz.pl

Pozdrawiamy,
Moderatorzy


A ja pozdrawiam tak ogólnie!

Dawid Wacławczyk

- posiadający jako założyciel status "ownera" grupy ;)

Gdyby ktoś czegoś nie wiedział - proszę pisać na mojego maila podanego w profilu ;)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl