RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Lista kandydatów do Rady Powiatu

Clipboard2Zapraszamy do zapoznania się z listą kandydatów do Rady Powiatu. Tutaj wybory odbywają się na starych zasadach, więc głosować trzeba na poszczególne listy (NaM/PiS/Oblicza lub PO lub RdR), na nich zakreślając wybranego kandydata. Kandydaci RSS NASZE MIASTO startują z list PiS, są jednak osobno na nich oznaczeni (poniżej wytłuszczeni).  Okręg 1 Racibórz 6 mandatów Dawid Wacławczyk Teresa Frencel Dominik Konieczny Maria Jasita Władysław Woch Łukasz Winiarski Halina Wolny Adam Hrebeniak Grzegorz Wilk Natalia Gadzicka Barbara Krzykała Piotr Ćwik Okręg 2 Racibórz 6 mandatów Katarzyna Dutkiewicz Józef Gadzicki Krzysztof Jasita Jacek Ostrowski Andrzej Stugiewicz Janusz Niżborski Grażyna Tabor Weronika Musioł Piotr Niedzbała Jan Kusy Anna Wacławczyk Janina Frączek Okręg 3 Gminy: Kuźnia Raciborska, Rudnik, Nędza 5 radnych Franciszek Marcol Michał Witt Henryk Postawka Jan Deńca Katarzyna Machecka Małgorzata Piastowska Barbara Witt Beata Kiczka Okręg 4 Gminy: Krzyżanowice, Kornowac, Krzanowice, Pietrowice Wielkie 6 radnych Szymon Bolik Łukasz Szczygielski Marek Marcol Estera Jasita Wiesław Smoleń Joanna Jaszczyszyn Aleksandra Zebrała Bogusława Kowalska

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl