RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

List NaM do wiceprezydent Żylak

111547_1440762811_28775800
Szanowna Pani Irena Żylak! Nasz list otwarty kierujemy do Pani w związku z pojawieniem się w publicznym obiegu informacji (podanych przez raciborskie media), iż Pan prezydent Mirosław Lenk nie zaprosił Pani na przedwczorajszą sesję, gdyż obawiał się pytań, które mogliby do Pani kierować radni opozycji. Nie wiemy, co miał na myśli Prezydent, ale chcemy Panią zapewnić, iż na pewno nie musi się nas Pani obawiać. Nigdy nie atakowaliśmy Pani poprzedniczki, nie wiemy więc skąd obawy, że mielibyśmy atakować Panią. Jesteśmy takimi samymi radnymi jak cała reszta, gdyż zostaliśmy wybrani w jednomandatowych okręgach wyborczych. Posiadamy silną reprezentację mieszkańców naszych okręgów, którzy nie są gorszą częścią miasta. Mamy prawo pytać i badać ważne dla miasta sprawy. Niemniej na pewno nie jesteśmy ludźmi bez kultury, którymi trzeba straszyć pracowników UM. Zapewniamy, iż Pani przyjście do pracy w Urzędzie Miasta obserwujemy nie tylko z zainteresowaniem, ale i życzliwością. Pojawienie się eksperta od spraw ekonomicznych,  który wykaże odpowiedzialność za finanse naszego miasta wydaje się nam niezbędne także dlatego, iż w przeszłości bywało z tym bardzo różnie. Fakt, iż wśród obowiązków zastępcy prezydenta znajdą się obszary tak strategiczne, jak rozwój miasta i promocja przedsiębiorczości, przyjmujemy z satysfakcją, ponieważ jest to postulat wynikający również z naszego programu wyborczego. Życzymy spokojnej merytorycznej pracy i sukcesów osiąganych w niej na rzecz Raciborza! Z wyrazami szacunku: Radni klubu RSS Nasze Miasto: Anna Szukalska Zuzanna Tomaszewska Leon Fiołka Piotr Klima Leszek Szczasny 28.08.2015
   

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl