RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Wjazd do miasta naszą wizytówką

Leon Fiołka zwrócił uwagę pozostałych radnych powiatowych na dwa przystanki przy ul. Rybnickiej w Raciborzu, które odstraszać mogą wjeżdżających do Raciborza. - Wjazd do miasta to nasza wizytówka, a gdy wjeżdżamy od strony Kornowaca, witają nas dwa zdewastowane przystanki. Powinniśmy z nimi coś zrobić - mówił. - Może to nie jest sprawa tylko starostwa, ale warto pomyśleć, jak zmienić ten stan rzeczy - apelował. /źródło: www.naszraciborz.pl/

Zgodził się z nim starosta. - Rozeznamy ten temat. Przede wszystkim musimy sprawdzić, kto jest za nie odpowiedzialny. Czasami leży to w gestii gminy, czasami należy to do zarządcy drogi - mówił Adam Hajduk. - Rozeznamy, kto jest ich właścicielem i będziemy działać - obiecał starosta.

Racibórz | 15-12-2010 09:37 | Joanna Jaśkowska

Liczba komentarzy: 1

»

  1. Kikuty przystanków zniknęły. Wniosek: opozycja NaM w mieście i powiecie bywa skuteczna.

    autor: NaM — 2 marca 2011 - 08:03

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl