RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

LAZAR zaprzysiężony

lazar

Dzisiaj o godzinie 15.00 na sesji rady powiatu raciborskiego został zaprzysiężony nowy radny z Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO. Rafał Lazar jest raciborzaninem od niedawna mieszkającym w gminie Kornowac. Jest magistrem teologii i tatą czworga latorośli. Na co dzień uczy i wychowuje dzieci oraz młodzież w raciborskich przedszkolach, a także w II Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza, Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich. Nowemu radnemu NaM życzymy powodzenia oraz satysfakcji z pełnienia mandatu.

Czytaj także:

(rm)

komentarze 4

»

 1. Gratuluję Rafale udanego debiutu w lokalnej polityce.

  autor: RM — 30 czerwca 2011 - 10:35

 2. W RTK nawet słówkiem nie wspomnieli, że powiat ma nowego radnego. Co za żenujący poziom lokalnych mediów, które mają niby rzetelnie informować nas o tym co się dzieje w naszym powiecie.

  autor: Ja pie....e — 30 czerwca 2011 - 17:42

 3. gratulacje

  autor: artek — 25 września 2011 - 12:10

 4. niedowiary panie prof.jeszcze raz bardzo gratuluje artur szymczyk

  autor: artek — 25 września 2011 - 12:13

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl