RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Kuźnia Liderów

RSS NaM poleca projekt pod nazwą "Młodzi w życiu publicznym". Wśród absolwentów "Szkoły Liderów" są między innymi posłowie, radni, dziennikarze oraz menedżerowie wysokiego szczebla.

Młodzi w życiu publicznym to tytul XI edycji szkoły Centrum Kreowania Liderów "Kuźnia" organizowanej od 1999 roku przez Stowarzyszenie Instytut Regionalny w Katowicach. Tegoroczna "Kuźnia" jest przeznaczona dla studentow pierwszych lat studiów, ludzi z wizją i pomysłami, zainteresowanymi działalnością w życiu publicznym.

Ten niekomercyjny projekt odbędzie się w tym roku w cyklu pięciu zjazdów weekendowych – od końca marca – do końca maja.

W ramach tegorocznej "Kuźni" przewidziano szereg praktycznych zajęć przygotowujących do dzialalności publicznej, takich jak m.in.: sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych, skuteczna perswazja, retoryka, współpraca z mediami, zarządzanie czasem.

"Kuźnie" ukonczylo dotychczas ponad 250 osób. Są wśród nich m.in. posłowie na Sejm RP, radni, dziennikarze, menedżerowie wysokiego szczebla.

RSS Nasze Miasto zachęca młodzież ziemi raciborskiej do wzięcia udziału w ww. projekcie. Chętnym NaM udzieli stosownej rekomendacji.

Więcej na www.cklkuznia.pl

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl