RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Kto jest na zjeżdżalni?

Przeczytaliśmy z należną uwagą odpowiedź, jaką przysłał NaM pan prezydent Mirosław Lenk na List otwarty na temat pozyskiwania (a właściwie zaniechania) pozyskiwania środków pozabudżetowych w Gminie Racibórz. Z wynikami rankingu "Dziennika Zachodniego" można polemizować lub nie, z obroną Pana Prezydenta można się zgadzać lub nie. Natomiast kuriozalny jest finał listu, w którym gminny notabl rozlicza radnego i swojego konkurenta w wyborach z braku inicjatyw samorządowych. To popis małostkowości i złego humoru, że skończyły się czasy pełnej bezkarności. To luźne gadki nie licujące z powagą oficjalnego dokumentu, gadki z piaskownicy przed tą zjeżdżalnią.

Panie Prezydencie. Nie tędy droga. Metoda p.t. "a u was Murzynów biją" wyszła już z mody.

Panie Prezydencie. Nie o tym była sonda "Dziennika Zachodniego", nie o Myśliwym, lecz o Lenku.

Panie Prezydencie. Kto tu właściwie siedzi na tej zjeżdżalni, w cieniu, w głębokim cieniu?

Marek Rapnicki

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl