RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Konwencja RSS Nasze Miasto

Drodzy Raciborzanie!

W środę tj. 10 listopada o godzinie 19.00 w auli PWSZ na ulicy Słowackiego (obok akademika) odbędzie się konwencja wyborcza KW RSS NASZE MIASTO.
Zapraszamy na nią wszystkich zainteresowanych działalnością i ofertą wyborczą naszego stowarzyszenia!W trakcie konwencji przedstawimy naszych kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu, pokażemy kilka spotów wyborczych, przedstawimy nasz program i damy się krótko wypowiedzieć liderom, którzy go konstruowali.
Na zakończenie pokażemy krótki i wesoły film o Hugonie Christofie - KRZYSZTOFKU - postaci, którą chcemy odkopać i wypromować w zbiorowej pamięci mieszkańców Raciborza.
Konwencję poprowadzi dr filozofii ZBIGNIEW WIECZOREK - dzięki czemu na pewno nie będzie ona nudna ani "partyjna" ;)

Do zobaczenia!

W imieniu sztabu KW RSS NASZE MIASTO:
Dawid Wacławczyk

komentarze 22

»

  1. Czy wielce szanowny Robert wyzdrowieje do tego czasu ???

    autor: bu — 8 listopada 2010 - 23:07

  2. Urban Jan ma na imię!
    Wacławczyk Dawid ma na imię!

    autor: marco — 9 listopada 2010 - 09:10

  3. Drogi „marko” rozumiem, że jesteś lekarzem o szczególnych predyspozycjach do stawiania diagnozy o tym czy kandydat na prezydenta rozchorował się lekko czy ciężko na podstawie relacji prasowych. Gratuluję. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że moi uczniowie są przynajmniej tak samo dla mnie ważni jak moi wyborcy, więc jeżeli przez najbliższe dni nie będzie mnie w pracy to z tych samych powodów co oczywiste nie może mnie być także w miejscach publicznych. I to zarówno ze względu na niedyspozycję jak i przepisy prawa. Jednocześnie wszystkich którzy przybyli do auli PWSZ chciałbym za moją absencję serdecznie przeprosić. Jestem do Państwa dyspozycji w najbliższym możliwym terminie. Z wyrazami szacunku. Robert Myśliwy

    autor: Robert Myśliwy — 9 listopada 2010 - 09:45

  4. Jakbym w ten sposób postąpił prowadząc firmę, to znaczy że klient stracony, kasa i nwestycja przepadły. A w przypadku rzadzenia miastem wyglądałoby to tak samo. Po prostu jak się jest twardym, to trzeba w każdych warunkach dać radę i takiego chcę mieć prezydenta. Takiego który się nie będzie zasłaniał przepisami prawa, tylko będzie miał jaja, będzie twardy i da radę mimo wszystko.

    autor: marco — 9 listopada 2010 - 10:03

  5. Wyborcy są dla Pana ważni? 4 listopada pod programem waszego ugrupowania osoba o nicku kiki zadała pytania. Do dziś czeka na odpowiedzi. W dobie internetu jest to śmieszne. Kiki został olany przez 5 dni, nikt mu nie odpowiedział, chociaż zadał konkretne pytania!

    autor: marco — 9 listopada 2010 - 10:14

  6. Zgadzam sie z toba marco.

    autor: do marco — 9 listopada 2010 - 10:21

  7. Wybaczcie Panowie, ale dla mnie ważny jest przede wszystkim kontakt z żywym Człowiekiem i nie mam zamiaru przesiedzieć kampanii wyborczej przed komputerem odpowiadając w sieci na zaczepki anonimowych internautów.

    autor: Robert Myśliwy — 9 listopada 2010 - 15:24

  8. Panie Robercie Myśliwy, skoro jest Pan chory w stopniu uniemożliwiającym obecność na debacie i w pracy tzn ze siedzi pan w domu.Skoro tak, to chyba może Pan poświecić częsć czasu swojej kampanii wyborczej na udzielenie odpowiedzi na pytania internauty dotyczące Pańskiej wizji poprawy stanu rzeczy w Raciborzu.Co więcej pytania nie zostały zadane na jakimstam portalu tylko na stronie ugrupowania,któremu Pan przewodzi.Uważam ze nie świadczy to dobrze o stowarzyszeniu NaM i kandydacie na urząd prezydenta nazywanie rzeczowych pytań na temat sposobu realizacji programu wyborczego „zaczepkami”.Więcej ludzi czyta to co jest publikowane w internecie niż przychodzi na spotkania z kandydatami, wiec jeśli Pański program nie jest jedynie kiełbasą wyborcza to może odpowie Pan na pytania zadane przez internautę o nicku „kiki” ? Rzeczowa odpowiedz może jedynie przechylić szale sukcesu na korzyść NaM.Osobiście chcę aby w naszym mieście powiał wiatr zmian na lepsze.Na pewno nie zagłosuje na obecnego Prezydenta i ekipę jednak niech mnie i innych Pan przekona ze po dojściu NaM do władzy ktoś za 4 lata nie wyemituje materiału podobnego do tego http://www.lenk.pl

    autor: nzkl — 9 listopada 2010 - 18:55

  9. Drogi Marco. Ja również prowadzę firmę i niejednokrotnie idę do pracy z gorączką i innymi dolegliwościami. Lecz wkurzył bym się niezmiernie gdyby mój pracownik będąc na L-4 wystąpił sobie przed kamerami lub poszedł na jakieś spotkanie na którym bym go spotkał. To chyba oczywiste.

    autor: Łukasz Szczygielski — 9 listopada 2010 - 19:03

  10. Widzę że Pan Myśliwy jest zbyt zajęty aby napisać odpowiedz na mój tekst.Szkoda że „olewa” dialog z zainteresowanymi…

    autor: nzkl — 9 listopada 2010 - 22:33

  11. Nie masz Łukasz racji. Jeżeli prezydent jest twardym facetem, to by poszedł i do szkoły i na spotkanie z wyborcami. Tu wypisuje o kontakcie z żywym człowiekiem, a jak trzeba być twardym, to nie ma jaj żeby zamiast na L4 iść do szkoły, a potem na spotkanie. Jak himalaista wchodzi na szczyt, to bez względu na to czy ma sraczkę ze strachu, czy grypę czy inną cięższą dolegliwośc przed do przodu, a mięczakk odpuszcza.

    autor: anka — 9 listopada 2010 - 22:38

  12. Może inny z „ważnych” osób w NaM odpowie na pytania zadane przez internautę „kiki” i odniesie się do mojej powyższej wypowiedzi?Może szef sztabu wyborczego – Pan Wacławczyk albo sekretarz w zarządzie NaM – Pan Dominiak?Podobno długo pracowaliście nad programem wyborczym żeby nie był zrobiony „na kolanie” w zw z tym chyba nie zaskoczą Was proste i rzeczowe pytania cytuję za internautą „Kiki” :
    Jak wyremontujecie stadion PWSZ? z jakiego programu pozyskacie pieniądze?
    Jak zostanie z finansowana budowa akademika? jak dużego? gdzie? jaki jest koszt takiegoż budynku?
    Co z Aquaparkiem? jak z finansować Aquapark? Pl. Długosza?
    Gdzie strefa ekonomiczna(lokalizacja)?

    autor: nzkl — 10 listopada 2010 - 00:00

  13. Odpowiadanie na wszystkie zaczepki w internecie pod setkami artykułów, na tydzień przed wyborami… no ja proszę o trochę powagi ;))) Z oczywistych powodów czasowych i logistycznych nie jesteśmy w stanie śledzić całego internetu i odpowiadac na wszystkie pojawiające sie w nim pytania. No i skąd my niby mamy wiedzieć, że gdzieś jakiś anonim o pewnnym nicku o coś zapytał… Kochani – no bez przesady… Zainteresowanych naszym programem zapraszamy na jutrzejszą konwencję. Obiecuję, że po niej będzie można podejść do speców z każdej dziedziny i uzyskać szczegółowe informacje.

    autor: DW — 10 listopada 2010 - 02:13

  14. Nikt nie każe Panu śledzieć wszystkich miejsc gdzie padać mogą pytania,komentarze i zaczepki.Nie jest jednak dla mnie zrozumiałe że nie nie śledzi Pan wpisów na MACIERZYSTEJ STRONIE STOWARZYSZENIA NaM.Powyższe tłumaczenie nie brzmi wiarygodnie.Może Pan nie odpowiadać na innych portalach ale tutaj to jest za przeproszeniem psi obowiązek jeśli swoje postulaty traktujecie poważnie.Jak mam jako wyborca Wam zaufać skoro nie kontrolujecie tego co się dzieje na własnej stronie internetowej?Poza tym nie wszyscy zainteresowani Waszym programem wyborczym mają czas i możliwości aby stawić się na konwencji.Jeśli macie faktycznie pomysł jak konkretnie ZREALIZOWAĆ a nie OBIECAĆ to co zawiera Wasz program to tu jest właściwe miejsce aby to udowodnić bo więcej ludzi to przeczyta z poziomu komputera niż usłyszy na konwencji

    autor: nzkl — 10 listopada 2010 - 08:58

  15. Józek, to Ty ;)

    autor: @nzkl — 10 listopada 2010 - 10:30

  16. @DW jakie setki zaczepek? O czym ty piszesz? To jest strona NaM-u na której pan Dominiak sam poprosił o zadanie pytań dot. programu i zobowiązał się do odpowiedzi. Po czym chowa głowę w piasek, bo tak nałtatwiej. Setki pytań? Jeden internauta Kiki zadał kilka pytań, które niektórzy powtórzyli. KILKA PYTAŃ OD INTERNAUTY KIKIEGO!To zachowanie pokazuje jakim kandydatem jest pan Dominiak. Nie mam wolnewgo czasu w porze spotkania NaM-u bo akurat pracuję, więc internet jest dla mnie najlepszy sposobem aby dowiedzieć się jak odpowiecie na pytyania Kikiego. Bo na razie 6 dni ignorancji.

    autor: adam — 10 listopada 2010 - 11:13

  17. Nie,to nie ja – na żadne z 3 imion nie jest mi Józek

    autor: nzkl — 10 listopada 2010 - 12:00

  18. Co z pytaniami Kikiego

    #

    W takim razie proszę konkretnie napisać co jest nierealne, co spowoduje potrojenie wydatków budżetu i dlaczego to jest koncert życzeń? Wtedy będziemy mogli sensownie odpowiedzieć, bo na bezsensowne i bezpodstawne zarzuty nie podparte żadnymi argumentami nijak odpowiadać się nie da.

    autor: Piotr Dominiak — 4 listopada 2010 – 13:58
    #

    jak wyremontujecie stadion PWSZ? z jakiego programu pozyskacie pieniądze?

    autor: kiki — 4 listopada 2010 – 15:37
    #

    jak zostanie z finansowana budowa akademika? jak duzego? gdzie? jaki jest koszt takiegoż budynku?

    autor: kiki — 4 listopada 2010 – 15:39
    #

    a co z Aquaparkiem? jak z finansować Aquapark? Pl. Długosza? Gdzie strefa ekonomiczna(lokalizacja)?

    autor: kiki — 4 listopada 2010 – 15:39
    #

    Panie P.D. Jak rozumiem odp nie będzie?

    autor: kiki — 5 listopada 2010 – 13:33

    autor: adam — 10 listopada 2010 - 12:45

  19. Myśli i myśli ten pan Dominiak nad odpowiedziami. Jak w takim tempie będzie myślał sprawując władzę, to Racibórz ruszy z kopyta.

    autor: adam — 10 listopada 2010 - 13:00

  20. coraz bardziej jestem rozczarowana namem spodziewałam się tego czegoś a tu takie w sumie nic i wielka jedna improwizacja

    autor: ech — 10 listopada 2010 - 16:16

  21. Przecież to same niechluje i niedorajdy i życiowe porażki … Po dupie takich.

    autor: Parówa — 10 listopada 2010 - 19:49

  22. Widzę dalej nic się nie zmieniło i pytania Kikiego pozostają bez odpowiedzi. Dziwi mnie tylko, że NaM, który jest grupą ludzi w większości młodych, działa w taki sposób. Można się było spodziewać, że w sprawach kontaktów z wyborcami, dialogu internetowego będą do przodu, ale jest wręcz zupełnie przeciwnie. W zasadzie tylko zniechęcają do siebie potencjalnych wyborców.

    autor: adam — 10 listopada 2010 - 21:31