RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Komisja Rewizyjna NaM

Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe NASZE MIASTO ma nową Komisję Rewizyjną. Decyzją Walnego Zebrania Członków  stowarzyszenia w jej skład tym razem weszli: Magdalena Strzelczyk, Krzysztof Melnarowicz i i Maciej Nowak. Walne NaM wybrało także skład nowego Zarządu który ostatecznie ukonstytuuje się w najbliższy wtorek.

komentarze 4

»

 1. usuwacie newsy???? ale jaja!!! czyżby mój komentarz pod Radą Polityczną wywołał aż taką reakcję, że trzeba było zdjąć tę wiadomość? no nie…. pięknie, pięknie, jesteście coraz bardziej wiarygodni!

  autor: kinio — 11 lutego 2011 - 10:42

 2. chyba cos ci sie pomylilo

  autor: do kinio — 11 lutego 2011 - 12:00

 3. niestety nic mi się nie pomyliło, bo przesłałem linka do znajomego z Waszym „news’em”, po czym otrzymałem info, że strona nie istnieje, stąd mój drugi komentarz… ale widzę, że się zreflektowaliście… powyżej napisałem „niestety”, bo wolałbym nie spotykać się z takimi akcjami, nie tylko na Waszej stronie, ale generalnie w internecie, gdy pojawiają się kpiące lub niewygodne komentarze… ale OK, możemy się bawić w kotka i myszkę, czytający to oceną

  autor: kinio — 11 lutego 2011 - 12:35

 4. To nieuczciwe! To nieuczciwe!
  Hunter już nie rządzi – koronują teraz Klimę!

  autor: Poncyl — 11 lutego 2011 - 12:46

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl