RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Kampania rozpoczęta!

baner-pion

Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe NASZE MIASTO jako pierwsze parę dni temu w Biurze Komisarza Wyborczego w Katowicach  zarejestrowało swój komitet wyborczy. W tegorocznych wyborach samorządowych proszę szukać nas pod nazwą Komitet Wyborczy RSS Nasze Miasto lub skrótem KW RSS Nasze Miasto. Mamy już nie tylko komitet ale także wszystkie niezbędne do prowadzenia kampanii wyborczej formalności: wyborcze konto bankowe (BS), numery identyfikacyjne KW... Pełnomocnikiem wyborczym NaM jest Piotr Dominiak a pełnomocnikiem finansowym Krzysztof Melnarowicz. Za prowadzenie kampanii wyborczej odpowiada szef sztabu wyborczego Dawid Wacławczyk. Kampanię wyborczą czas zacząć a pierwsza jej odsłona na Pl. Konstytucji - pierwszy wielkoformatowy banner przedstawiający NOWĄ STRONĘ NASZEGO MIASTA.

GALERIA wyborcza RSS Nasze Miasto

komentarze 4

»

 1. Widziałem, baner imponujący.

  autor: Olaf — 25 września 2010 - 10:59

 2. Wierzę, że nie tylko na starcie ale i na mecie NaM będzie pierwsze. Wszystkiego dobrego i trzymam kciuki ja i moja rodzina.

  autor: wyborca NaM — 26 września 2010 - 17:48

 3. Ej, nie jesteście sami, ani pierwsi. Miro Lenk już też wystartował – http://www.lenk.pl. Ma mega profesjonalny ch doradców. ;)))

  autor: Palikot — 27 września 2010 - 00:08

 4. he he dobre
  można powiedzieć że obietnice Mira są ponadczasowe tylko niestety punkt 13 się przedawnił

  autor: tomasz — 5 października 2010 - 10:58

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl