RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Joachim Bargiel w AS-G

W środę 3 lutego bieżącego roku o godzinie 17.00 gościem Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO będzie pracownik naukowy Politechniki Śląskiej dr inż. Joachim Bargiel – na co dzień Wójt Gminy Gierałtowice, nagrodzonej w konkursie "Gmina przyjazna inwestorom". Wykład otwarty w PWSZ (sala nr 217) w ramach Akademii Społeczno – Gospodarczej będzie dotyczył między innymi Europejskiego Pakietu Energetycznego 3x20. Na terenie Gierałtowic w ramach programu pod nazwą "Innowacyjna gmina" tworzy się m.in. nowoczesne gminne centra energetyczne, dzięki którym nie tylko efektywniej wykorzystuje się energię elektryczną i ciepło ale także buduje niezależność energetyczną gminy. Gierałtowicom od lat udaje się pozyskiwać na ten cel dofinansowania z różnych poza gminnych źródeł. Nowoczesna polityka energetyczna Gierałtowic wiąże się nie tylko z efektem ekologicznym ale przynosi gminie realne oszczędności. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

W imieniu RSS Nasze Miasto spotkanie poprowadzi szef Komisji Rewizyjnej NaM Mariusz Marchwiak - na co dzień wydawca ogólnopolskiego pisma branżowego Nowa Energia.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl