RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

I ♥ SRC – Wyślij kartkę!

rcpawers780

Ukazała się pocztówka ze zwycięskim sloganem w konkursie NaM na hasło promujące Racibórz. Będzie ją można dostać m.in. na Festiwalu Podróżniczym "Wiatraki"Zgodnie z zapowiedzią Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe NASZE MIASTO wydało pocztówkę promującą Racibórz. Zawołanie "Racibórz – coolturalne pogranicze" zdobyło pierwsze miejsce w zorganizowanym przez NaM konkursie na hasło promujące Racibórz. Ostatecznego wyboru dokonali mieszkańcy naszego miasta w internetowej sondzie jaka ukazała się na portalu www.naszraciborz.pl. Spośród dziesięciu zaproponowanych przez NaM i redakcję portalu haseł zwyciężyło to, które znalazło się na pocztówce promocyjnej. Jej dystrybucja odbędzie się między innymi podczas tegorocznej edycji Raciborskiego Festiwalu Podróżniczego "Wiatraki". Chcemy zachęcić mieszkańców naszego miasta do wysłania naszej kartki przyjaciołom mieszkającym w kraju i za granicą. Każdy z nas może wziąć udział w akcji promującej Racibórz. Wystarczy wysłać kartkę znajomemu z zaproszeniem do odwiedzenia naszego miasta. Pocztówkę zaprojektowała Joanna Mużelak. Nakład: trzy tysiące egzemplarzy. Zobacz w RTK reportaż na ten temat - KLIKNIJ

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl