RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Hala OSiR miejską tancbudą

Kiedy miasto z udziałem pieniędzy unijnych przystępowało do kompleksowego, wielomilionowej wartości remontu hali sportowej Rafako, prezydent deklarował, że przyszła Arena służyć będzie wyłącznie sportowcom. Zarzekał się, że czas studniówek i działalności gastronomicznej dyrektora OSiR w tym miejscu się skończył. Tymczasem pięknie wyremontowany obiekt powrócił z początkiem roku do swej dawnej roli. Radny Robert Myśliwy w formie interpelacji poddał w wątpliwość, czy konkurowanie z prywatnymi podmiotami na rynku gastronomicznym miejskiego zakładu budżetowego to właściwa droga. Pomijając amortyzację nowo wyremontowanego obiektu przy tego typu masowych imprezach taneczno - konsumpcyjnych, Ośrodek Sportu i Rekreacji powinien przede wszystkim zajmować się realizacją swoich statutowych zadań, a więc krzewieniem kultury fizycznej i organizacją imprez sportowych. W tym kontekście radny NaM głośno artykułował swoje wątpliwości co do celowości wydanych środków unijnych. Unia dała nam dotację na obiekt sportowy a nie "dom weselny" - puentował swoją wypowiedź.

Czytaj także:

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl