RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Galeria wyborcza RSS Nasze Miasto

obudzmy

Dla pragnących zwiedzić galerię wyborczą NaM podajemy lokalizacje naszych trzech banerów: ul. Opawska, Staszica i Pl.Konstytucji oraz ośmiu bilbordów - ulice: Londzina, Opawska, Nowomiejska, Rudzka, Staszica, Rybnicka i Bosacka. Zdjęć do kampanii "Nowa strona Naszego Miasta" użyczyli NaM raciborscy fotograficy - przyjaciele stowarzyszenia: Paulina Michalak, Joanna Mużelak, Bolesław Stachow, Tomasz Tomaszewski, Tomasz Wajsprych (ASK) i Maciej Rogowski - serdecznie dziękujemy.

komentarzy 13

»

 1. Jestem pod dużym wrażeniem. To naprawdę bardzo oryginalny pomysł na kampanię wyborczą. Zamiast gadających głów świetne idee. Myślę, że NaM ma duże szanse w tych wyborach. Już same kwestie wizerunkowe miasta pod rządami NaM na pewno będą o wiele lepszej jakości.

  autor: jonek — 1 października 2010 - 16:35

 2. moze i racja.. A po wygranej zrobia porzadek w rck.. Swojego dyrektora juz w swoich kregach maja… Beda wyklady o zwyciestwie tvp nad tvnem w bitwie smolenskiej.

  autor: jelonek — 3 października 2010 - 07:36

 3. Masz na myśli Marchwiaka?

  autor: @jelonek — 3 października 2010 - 08:48

 4. Świetne banery! A czy będą także banery do umieszczenia na stronach internetowych? chętnie dodam takowe na swoją stronę. Przydałyby się także takie małe paski, mini banery do podpisów na forach (nie wiem, jak to się fachowo nazywa). Trzymam kciuki!

  autor: Muminosław — 3 października 2010 - 16:46

 5. Kurcze, no wreszcie jakas zmiana. Chciałbym, żeby Racibórz był promowany w stylu, w jakim promuje się NaM… Ile razy widze materiały robione przez UM, tyle razy mnie krew zalewa. Tutaj wietrzę jakis przełom jakościowy…

  autor: Żorż — 3 października 2010 - 19:26

 6. Widziałem dwa wasze bilbordy na opawskiej. Ciekawy pomysł..

  autor: Drozd L. — 5 października 2010 - 17:41

 7. Obudźmy Racibórz – fotka i plakat mistrzostwo świata.

  autor: Luiza — 6 października 2010 - 08:50

 8. Jestem pod wrażeniem. Bardzo, bardzo dużym wrażeniem. Mam nadzieję, że pozamiatacie konkurencję w tych wyborach. Głosy całej mojej licznej rodziny są dla was!!!!!!

  autor: synek — 10 października 2010 - 20:15

 9. Trzymam za was kciuki

  autor: kamil nowak — 16 października 2010 - 13:01

 10. Kamil, my za Ciebie też ;)

  autor: Piter D. — 16 października 2010 - 19:55

 11. Proponuję taki plakat wyborczy – brzuch (tzn. kaloryferek) Dawida i do tego napis AKTYWNY i WYSPORTOWANY SAMORZĄD lub OSiR DLA RACIBORZAN – sukces murowany, szczególnie wśród lasek; ewentualnie kilka wychudzonych pysków i napis DAJ IM SZANSĘ DOJŚĆ DO KORYTA, NIECH NIE UMIERAJĄ Z GŁODU!

  autor: pejter — 6 listopada 2010 - 11:29

 12. zerknijcie na fotkę Wacławczyka przy felietonie – sporo zmarszczek:) a na plakacie wyborczym już nic:) to się nazywa odmłodzenie!

  autor: pejter — 6 listopada 2010 - 13:12

 13. Myślę, że mają olbrzymią szansę. Po prostu faworyci!

  autor: pejter — 6 listopada 2010 - 13:37

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl