RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

e-Prawybory dla NaM

Przedstawiciel NaM w prezydenckiej sondzie internetowej na portalu raciborz.com.pl zajął pierwsze miejsce znacznie dystansując potencjalnych konkurentów. Kilka miesięcy temu NaM triumfowało w podobnym badaniu na naszraciborz.pl

Robert Myśliwy nt. sondy dla raciborz.com.pl

Z dużym dystansem podchodzę do internetowych rankingów popularności. To wysoce niedoskonałe narzędzia badania preferencji wyborczych, tym bardziej że natura ludzka zmienną bywa, a do wyborów pozostało jeszcze sporo czasu. Poparcie internautów dla mojej ewentualnej kandydatury w wyborach prezydenckich to bardziej fakt medialny niż rzeczywisty kapitał polityczny. Od faktu medialnego do aktu wyborczego jest długa droga. Poza tym internauci to specyficzna grupa społeczna - głównie ludzie stosunkowo młodzi. Myślę, że nie bez znaczenia jest tu zawód, który wykonuję. Stąd wiele osób potrafi mnie zidentyfikować - nie jestem kimś anonimowym. Pozostaje jeszcze podstawowe pytanie, którego nikt mi nie zadał: Czy zamierzam kandydować? RSS Nasze Miasto, które reprezentuję z pewnością wystawi swojego kandydata w wyborach prezydenckich. To prosta konsekwencja naszej dotychczasowej aktywności ale czy będzie to Robert Myśliwy czas pokaże. Osobiście nie przejawiam takich ambicji; poza tym wygrana z obecnym prezydentem nie będzie rzeczą łatwą. Na dzień dzisiejszy mogę tylko powiedzieć, że na liście sondażowej nie było nazwiska mojego wymarzonego kandydata na prezydenta Raciborza.

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl