RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Dziękujemy!!!

W imieniu zarządu Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO chciałbym serdecznie podziękować naszym wyborcom za udzielone NaM poparcie. To wielki sukces młodego stowarzyszenia. Mimo debiutu w tych wyborach zdobyliśmy 7 mandatów - 3 w radzie powiatu i 4 w radzie miasta. Łącznie w wyborach do rady miasta zagłosowało na nasze  listy 2486 osób (15,73%), a w wyborach do rady powiatu 3410 (10,51%). Kandydat RSS Nasze Miasto zajął drugie miejsce w wyborach na urząd Prezydenta Raciborza, otrzymując 3057 głosów. To dla całego ugrupowania, a przede wszystkim dla nas radnych wielkie zobowiązanie. Mandat radnego to zawsze efekt pracy wielu osób, dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy nie tylko naszym wyborcom, ale także członkom stowarzyszenia, sympatykom i przyjaciołom RSS Nasze Miasto. Chcemy być Waszym głosem we władzach samorządowych miasta i powiatu. Obiecujemy nie zawieść.

Robert Myśliwy

Liczba komentarzy: 1

»

  1. „Chcemy być Waszym głosem we władzach samorządowych miasta i powiatu. Obiecujemy nie zawieść.” – Będę o tym pamiętał i trzymam za słowo.

    autor: eiki@orange.pl — 23 listopada 2010 - 13:30

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl