RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Dyżury pod chmurką

pod arkadami

W minioną sobotę na ulicy Długiej w Raciborzu przy Miejskim Centrum Informacji radni RSS Nasze Miasto Robert Myśliwy i Piotr Dominiak zainaugurowali działalność BIURA SAMORZĄDOWEGO POD ARKADAMI. Między innymi w ten sposób zamierzamy realizować ideę samorządu bliższego ludziom - wyjaśniają przedstawiciele NaM. Dyżury po chmurką będą odbywać się regularnie co sobotę w godzinach od 10.00 do 12.30. Inicjatywa plenerowa radnych NaM powstała na bazie dotychczasowych negatywnych doświadczeń związanych z tradycyjnymi dyżurami w Biurze Rady Miasta i placówkach oświatowych, które spotykały się dotąd z nikłym zainteresowaniem Raciborzan. Innowacyjna forma dyżurów samorządowych to kolejny ważny element procesu konstruowania społeczeństwa obywatelskiego w naszym mieście.

(RM)

Liczba komentarzy: 1

»

  1. http://www.raciborz.com.pl/art20007.html

    autor: Radni NaM wychodzą do ludu — 22 maja 2011 - 23:41

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl