RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Dobra inwestycja

okreg-3

Nasi liderzy z listy KW RSS Nasze Miasto do Rady Miasta Racibórz z trzeciego okręgu wyborczego są dobrą inwestycją. Kolejny wielkoformatowy banner z wizerunkami Michała Fity, Marka Rapnickiego, Jakuba Michalaka i Roberta Myśliwego wyeksponowany zostanie na Placu Konstytucji. Hasło JESTEŚMY DOBRĄ INWESTYCJĄ obok Przedsiębiorczego Samorządu znalazło się na materiale wyborczym czterech dżentelmenów z NaM.

komentarze 3

»

 1. W szystko w porządku, tylko ze inwestowanie w Pana Rapnickiego nie ma przyszłości.Nie macie kogos lepszego i młodszego.Trzeba stawiac na młodych a nie na geriatrię

  autor: nzkl — 8 listopada 2010 - 15:59

 2. Pan Rapnicki to człowiek z wielkim doświadczeniem, które jest bezcenne, a NaM tego potrzebuje, bo samymi dobrymi intencjami to…

  autor: whotFRU — 8 listopada 2010 - 18:12

 3. Pan Rapnicki nie dosc ze jest za stary to jescze w gre wchodza jego skostniałe i sPISowane poglądy.Macie w planach dotlenienie miasta a z takim kandydatem ten powiew nie bedzie zbyt rzeski.Na szczęscie sa 3 młodzi panowie w moim przedziale wiekowym ktorych warto poprzec i co zamierzam zrobic.Jednakze czwarta kandydatura budzi pewien niesmak i mysle ze nie jestem w tym odosobniony.Trzymam kciuki niez zwycieza młodzi!

  autor: nzkl — 9 listopada 2010 - 13:08

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl