RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Dni Kultury Chrześcijańskiej

DKC

Wszyscy pamiętamy Dni Kultury Chrześcijańskiej organizowane w Raciborzu za czasów świętej pamięci Księdza Stefana Prałata Pieczki. To za każdym razem było wydarzenie kultowe. Może czas by pomyśleć o reaktywacji tej pięknej inicjatywy. Pomyśleli księża wikarzy z parafii na Rynku. Chcą w przyszłym roku powrócić do wspominanej przez wielu raciborzan imprezy z przeszłości. Mam nadzieję, że miasto pomoże tchnąć w nią nowe życie.

Rozmawialiśmy o tym Panie Prezydencie kilka dni temu podczas krótkiej wizyty w Pana gabinecie. Wiem, że młodzi kapłani są w trakcie pisania projektu i liczą na partycypację finansową gminy. Byłoby pięknie, gdyby w przyszłości miasto zechciało wpisać Dni Kultury Chrześcijańskiej do kalendarza swoich imprez i wykorzystać umiejętnie ten projekt do promocji Raciborza w regionie.

Dnia 21 grudnia 2011 r. interpelował radny RSS Nasze Miasto – Robert Myśliwy.

W mediach:

(rm)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl