RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Debaty na półmetku

rewita-debata1Odbyły się już dwie pierwsze debaty w ramach naszego projektu rewitalizacyjnego - ta poświęcona ulicy Długiej i ta traktująca o Rynku raciborskim. Najkrótszym i najlepszym podsumowaniem niech będą słowa współprowadzącego Piotra Masłowskiego, z rybnickiego Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych, który na swoim profilu na FB zanotował: "Za nami dwa spotkania na temat rewitalizacji w Raciborzu. Jak na razie mnie zdumiewają. Frekwencja niezła, dyskusja wyjątkowo merytoryczna." W trakcie dyskusji pojawiły się nowe pomysły, spory były prowadzone z klasą, nad czym czuwali właśnie Piotr Masłowski z CRIS-u i Paweł Jaworski z Fundacji Napraw Sobie Miasto. Więcej zdjęć i informacji w relacjach medialnych: debata o Długiej; debata o Rynku; 18 lutego i 19 lutego ciąg dalszy: o godzinie 18.oo w bibliotece na Kasprowicza debatujemy najpierw o Placu Długosza, a potem o Dworcu PKP. Szczegóły na www.ozywiamyraciborz.pl

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl