RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Co sie dzieje?

london

Kochani co się z Wami dzieje? Sprawdzam codziennie, czy oprócz mnie ktoś jeszcze pisze i nic. Tylu was wyjechało do różnych zakątków świata, robicie ciekawe rzeczy, mieszkacie w cudownych miejscach i skąpicie nam wrażeń? To smutne, że na 600 tys. Polaków w Londynie, ja jedyna Raciborzanka z przyjemnością opowiadam o dobrych i złych rzeczach, które spotykają mnie na obczyźnie. To chyba prawda, że większość Polaków traktuje emigrację jak "maszynkę do robienia pieniędzy", a nie szansę od życia na nowe doświadczenia. Wiem, że jesteśmy zmęczeni, bo "full time" to praca od 8 am do 6 pm, potem jeszcze godzina w zapchanym metrze, autobus itd. ale komunikujmy się! Mamy tyle możliwości, aby wymienić się poglądami, doświadczeniami i nie potrafimy tego wykorzystać!


Pozdrawiam

Pełnoetatowa Mama

Liczba komentarzy: 1

»

  1. Pozdrowionka od Krzysztofa też Raciborzaniana.Jestem tu 3 tygodnie i mam dosć tego Londynu,haha.Może z czasem mi przejdzie?

    autor: kris — 12 października 2010 - 12:16

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl