RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Budzimy Racibórz!!!

budzik

OBUDŹMY SIĘ!!! To hasło wiosennej akcji happeningowej stowarzyszenia Nasze Miasto. Obudźmy się do życia!!! Obudźmy się do aktywności!!! Obudźmy się do rozwoju!!! Obudźmy się na wiosnę!!! Akcja skierowana jest do mieszkańców Raciborza i okolic, a nade wszystko do przedstawicieli lokalnej władzy. CZAS NA RACIBÓRZ - brzmiało hasło wyborcze obecnego prezydenta. Członkowie i sympatycy Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO w pełni zgadzają się z powyższym zawołaniem. W istocie CZAS NA NASZE MIASTO - CZAS NA RACIBÓRZ !!! RSS Nasze Miasto zamierza przy każdej nadarzającej się okazji budzić Racibórz z uwsteczniającego letargu. Symbolem akcji budzenia Raciborza ze snu będzie klasyczny stylowy budzik. Pierwszy raz nasze budziki nakręcimy 14 czerwca br o godzinie 12.00 podczas tegorocznego Pływadła. Wielki kolorowy budzik przyozdobi tratwę stowarzyszenia NaM. Zapraszamy wszystkich szczęśliwych posiadaczy zegarków w sobotę 14 czerwca nad brzeg Odry na wspólne budzenie Raciborza. Obudźmy się wreszcie!!!

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl