RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Budżetowe resume

W imieniu RSS Nasze Miasto radny Robert Myśliwy na ostatniej sesji Rady Miasta jako pierwszy zgłosił uwagi do budżetu na 2011 rok. Podsumował w ten sposób prace stałych komisji, odnosząc się do kwestii ogólnych i szczegółowych. Zastrzeżenia dotyczyły zarówno samej metodologii stosowanej przy konstruowaniu budżetu jak i wybranych zadań. Zobacz materiał video.

Prezentacja nie zawiera poruszanych przez radnego kwestii dotyczących strategii rozwoju miasta oraz spraw związanych z PWSZ.

komentarze 2

»

 1. M.Lenk – będę teraz partycypował http://www.naszraciborz.pl/aktualnosci/caly/2/14850.html

  autor: NaM skuteczne! — 13 marca 2011 - 01:34

 2. Albo jest błąd w tytule tekstu waw’a i zamiast „M.Lenk – będę teraz partycypował” miało być M.Lenk – będę teraz dopuszczał do partycypacji mieszkańców Raciborza w podejmowanych przez magistrat decyzjach”, albo chodzi o to, że do tej pory o wszystkim decydował Tadeusz a dziś Lenk postanowił, że jednak będzie chciał mieć wpływ da jego decyzje, więc będzie partycypował. Tak czy inaczej tekst ten ośmiesza prezydenta, który jeszcze kilka tygodni temu przy debacie budżetowej zapewniał radnych NaM, że konsultuje szeroko swoje decyzje w tym budżet. O co więc tu chodzi, poza propagandą rzecz jasna?

  autor: Nie kumam — 13 marca 2011 - 22:22

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

 • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
 • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
 • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
 • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
 • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl