RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Biblioteczka NaM

7

Otwieramy biblioteczkę samorządową dla członków RSS Nasze Miasto. Wszyscy, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat samorządu terytorialnego w Polsce, marketingu politycznego, gospodarki lub prawa mogą skorzystać z naszej oferty. Zachęcamy do poszerzenia katalogu pozycji książkowych biblioteczki NaM o wartościowe wydawnictwa z waszych prywatnych zbiorów, które mogą być przydatne w działalności stowarzyszenia lub działalności publicznej, a które chcielibyście polecić i wypożyczyć innym. Zachęcamy by do galerii tytułów dołączać własne propozycje. Proponujemy cztery zasady na których powinna opierać się działalność naszego stowarzyszeniowego księgozbioru:

  1. Wypożyczone książki krążą wyłącznie wśród członków NaM.
  2. Wypożyczone pozycje zwracamy do dwóch tygodni.
  3. Książki zwracamy w nienaruszonym stanie.
  4. Wypożyczamy zawsze tylko jedną pozycję.

Na początek uwalniamy następujące tytuły:

(RM)

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl