RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

ASK organizuje II MASĘ KRYTYCZNĄ

IImasa_ask

II MASA KRYTYCZNA już 25 października 2008 r. Planowana przez ASK akcja rozpocznie się w sobotę o godzinie 13.00 przy barze "Klepka" u zbiegu ulic Łąkowej i Opawskiej.Zbiórka o godz. 12:30 na przy barze "Klepka" u zbiegu ul. Opawskiej i Łąkowej (w pobliżu ronda przy Placu Konstytucji 3 Maja).

Celem Masy Krytycznej jest zwrócenie uwagi osób odpowiedzialnych a transport publiczny, na potrzeby najbardziej dyskryminowanej grupy użytkowników dróg, czyli rowerzystów.

Główne postulaty październikowej manifestacji rowerowej kierowane przez organizatorów do Prezydenta Miasta to:
- opracowanie spójnej polityki rowerowej;
- konsultowanie planów budowy dróg rowerowych z lokalnymi grupami rowerzystów;
- wdrażanie nowoczesnych standardów budowy infrastruktury rowerowej (tj. m.in. odpowiednia nawierzchnia ścieżek, niskie krawężniki, parkingi dla rowerów).

Zobacz także:

www.naszraciborz.pl/aktualnosci/caly/2/1012.html
www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=38250

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl