RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Akademia z Walterem Brolli

Już w sobotę 18 kwietnia o godzinie 16.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców dotyczące systemu zarządzania rozproszonymi jednostkami organizacyjnymi. To autorski program pana Waltera Brolli, pochodzącego z Italii menedżera z USA, który będzie kolejnym gościem Akademii Społeczno - Gospodarczej Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego NASZE MIASTO. Prezentowany system doskonale sprawdza się w zarządzaniu małymi i średnimi przedsiębiorstwami, dlatego wykorzystywany jest dziś przez wielu menedżerów na świecie. Bazuje on na odpowiednio skonfigurowanym pakiecie programów Microsoftu, w szczególności: Outlook, Excel, MapPoint czy Autoroute. Pan Walter Brolli swoją międzynarodową karierę zawodową rozpoczynał w Szwecji, a dziś zarządza rynkiem amerykańskim w przedsiębiorstwie, w którym pracuje nasz wiceprezes i serdeczny kolega Jakub Michalak. Pan Brolli prezentował już swój patent na wielu europejskich uczelniach. Tym razem będzie gościem RSS NaM.

Prezentacja zostanie przedstawiona w języku angielskim. Dla gości słabiej wprawionych językowo gospodarze miejsca, czyli władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, która jest partnerem projektu NaM, oferują zestawy do tłumaczenia symultanicznego. Translację poprowadzi wiceprezes NaM Jakub Michalak, zatrudniony jako Sales Manager East Europe we włoskiej firmie produkcyjnej branży budowlanej z Rimini. Nad przebiegiem spotkania będzie czuwał Maciej Rogowski - członek NaM, na co dzień pracujący jako specjalista ds. sprzedaży w branży telekomunikacyjnej.

Swoją ofertę Akademia Społeczno – Gospodarcza tym razem kieruje głównie do przedsiębiorców, ale mamy nadzieję, że w szkoleniu wezmą także udział naczelnicy wydziałów urzędu miasta, starostwa powiatowego i urzędów gmin ościennych. Spotkanie będzie miało charakter otwarty, wcześniej jednak prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailem lub telefonicznie. Niezbędne dane znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt. Już dziś wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Patronaty honorowe:

* Business Centre Club
* Miasto Racibórz

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl