RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

Akademia Liderów „Windsor”

Szanowni Państwo. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym Akademia Liderów „Windsor” [www.akademiawindsor.pl], organizowanym przez Stowarzyszenie Projekt Śląsk we współpracy z Biurem dr. Marka Migalskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego, sponsorowanym przez grupę Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

Akademia Liderów „Windsor” (ALW) to elitarna szkoła konserwatystów. Projekt ten skierowany jest do studentów – młodych i odpowiedzialnych ludzi, którzy chcą aktywnie działać na rzecz swojego otoczenia, regionu i kraju.

Akademia Liderów „Windsor” łączy w sobie najlepsze wzorce konserwatywnych szkół liderów prowadzonych w USA i na Zachodzie Europy. Przeznaczona jest dla ludzi, dla których ważne są tradycje republikańskie, konserwatywne i patriotyczne oraz przywiązanie do idei wolności – w wymiarze wolności jednostki, a także wolności społecznej.

Proces kształcenia w ramach Akademii Liderów „Windsor” będzie przebiegać w ramach czterech weekendowych zjazdów (w tym jeden wyjazdowy zjazd integracyjny) w kwietniu i maju 2011 roku. Zajęcia podzielone będą na:

1) szkolenia dotyczące rozwijania kompetencji miękkich przyszłych liderów.

2) zajęcia konwersatoryjne prowadzone przez ludzi polityki, nauki i mediów.

Każdy absolwent Akademii Liderów „Windsor” otrzyma dyplom ukończenia ALW oraz dodatkowo certyfikat potwierdzający udział w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji miękkich.

W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci – bez względu na tryb i kierunek studiów.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących samego projektu (idea, cele, dokładna agenda, rekrutacja, wykładowcy, dane kontaktowe) – znajdą Państwo na witrynie internetowej projektu: www.akademiawindsor.pl oraz uzyskają u organizatorów projektu:


Biuro Stowarzyszenia Projekt Śląsk:

ul. Warszawska 10, Katowice

Tel. (32) 353 80 43


Zwracamy się również z prośbą o przesłanie tej informacji do wszystkich osób, które potencjalnie będą zainteresowane wzięciem udziału w projekcie.

Liczba komentarzy: 1

»

  1. Panie Marku, ten poród kleszczowy chyba panu zaszkodził. Takie pytanie mam: czy absolwenci Akademii Liderów Windsor powinni stać przy królu?

    autor: cicia — 9 marca 2011 - 20:27

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl