RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

6 rowerowa masa krytyczna już w tę niedzielę

masa6Raciborska Inicjatywa Rowerowa Soft City po raz 6 zaprasza na „Raciborską Rowerową Masę Krytyczną”, czyli wspólny kolorowy przejazd przez miasto. W czasie tegorocznej zielonej edycji, jak stwierdzają organizatorzy: - pytamy, gdzie się chowa do Łężczoka ścieżka rowerowa; - zbieramy podpisy o stworzenie bezpiecznego dojazdu do tego rezerwatu; - finiszujemy plenerowym piknikiem na Zamku; - wybieramy najbardziej oryginalny rower tegorocznej masy; - przy udziale policji umożliwiamy zdanie egzaminu na kartę rowerową; - integrujemy środowisko raciborskich rowerzystów i rowerzystek. Zachęcamy, żeby symbolicznie nałożyć na siebie zielone stroje lub dodatki. Tradycyjnie przejazd zabezpiecza policja, więc bez obaw mogą w nim brać udział osoby w każdym wieku, także rodzice z małymi dziećmi. Do zobaczenia w niedzielę 29.06 o g. 15. na Dziedzińcu Zamkowym. Więcej info na bieżąco na: www.facebook.com/rowerowyraciborz

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl