RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

5 URODZINY KOŃCA ŚWIATA

V_urodziny_KŚ

Czy wiecie, że KONIEC ŚWIATA kończy właśnie 5 lat?  Z tej okazji, w najbliższą sobotę tj. 5 marca odbędzie się Wielka Impreza Urodzinowa! Będą tańce, torty, zabawa, muzyka na żywo, historyczne slajdy i opowieści oraz nieplanowane akcje artystyczne naszych przyjaciół ...

Cieszmy się, bawmy się, śmiejmy się i tańczmy - bo jest z czego !

Impreza rozpocznie się od 19.00. W programie m.in.:

- KONIEC ŚWIATA na slajdach, zdjęciach i w materiałach filmowych!

- 5 DOMOWYCH TORTÓW URODZINOWYCH - a co jeden, to lepszy !

- muzyka na żywo: PROJEKT TUTAJ

- WIELKI BAL PRZEBIERAŃCÓW - każdy przebrany - shot na dobry początek!

- WYJĄTKOWE DRINKI URODZINOWE !

- TAŃCE, HULANKI, SWAWOLE - przy hitach karnawałowych potacówek (DJ Klaudi)

- "5 LAT NIEUSTAJĄCEJ PODRÓŻY" - zdjęcia + opowieść Dawida Wacławczyka

- AKCJE ARTYSTYCZNE naszych przyjaciół!


Każdy solenizant marzy o tym, by świętować w obecności przyjaciół i towarzyszów doli i niedoli. Na urodzinową imprezę mają przyjechać wszyscy barmanii, którzy przewinęli sie przez nasz lokal w całej 5 letniej historii! Cały nasz zespół obiecuje solidne, że wystąpi na balu w przebraniach! Każdy nasz przyjaciel i bywalec będzie mógł wystąpić z piosenką, wierszem, tańcem, zdjęciem czy skeczem! W czasie imprezy będzie kamera... gdyż nasza historia doczeka się wkrótce solidnego dokumentu, a z samej imprezy powstanie reportaż filmowy!

Nie może więc zabraknąć i przyjaciół z naszego stowarzyszenia. Nie może zabraknąć Ciebie!

ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI!

5 lat... nieustającej przygody
5 lat... podróży i sztuki
5 lat... radości i zabawy
5 lat... walk i zwycięstw
5 lat... duchowej wolności

WSTĘP WOLNY !!!

Serdecznie zapraszam w imieniu całego zespołu "Końca Świata"!

Dawid Wacławczyk

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl