RSS Nasze Miasto Racibórz

Przedsiębiorczy samorząd

Felietony

1% NaM pomaga !

Witam was serdecznie! Piszę z prośbą, nie dla siebie, lecz dla kogoś innego. Trzy lata temu mój kolega ze szkolnej ławki, Krzysiek Podolski, miał wypadek samochodowy. Od tamtej pory jego życie się zmieniło - diametralnie. Zawsze żywy, pełen zapału do sportu i energii musiał pogodzić się z jednym brutalnym faktem – nie będzie już chodzić...

Szczególnie ostatnio coś pcha mnie do niego. Staram się go w miarę systematycznie odwiedzać. Muszę stwierdzić, że jak na to, co przeszedł, to trzyma się naprawdę dobrze. Jest pogodny i, co najważniejsze, pozytywnie nastawiony do życia. Co rusz jednak spotyka się z różnymi barierami, czy to natury finansowej, czy architektonicznej. Stąd moja prośba, którą do was kieruję.

Na konto Fundacji Zielony Liść można przekazać Krzyśkowi 1% podatku. Z pewnością zgromadzone pieniądze ułatwią mu życie.

Liczę na waszą pomoc!

Link opisujący przypadek Krzyśka: http://www.fundacjazielonylisc.org/index.asp?ID=154&ID2=2&rodzaj=3 To

Dane do rozliczenia deklaracji PIT: numer KRS: 0000052038

Cel szczegółowy: dla Krzysztofa Podolskiego

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Tomek Skalik

»

No comments yet.

Leave a comment [+]

Decydując się na korzystanie ze strony www.nam-raciborz.pl w jakiejkolwiek sposób (publikowanie opinii, komentarzy, zdjęć oraz innych materiałów) godzą się Państwo z poniższym regulaminem:

  • Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, obraźliwych, nawołujących do przemocy, nacjonalizmu, propagujących faszyzm i inne zabronione ideologie.
  • Zabronione jest publikowanie treści noszących znamiona agitacji politycznej bądź komercyjnej reklamy.
  • Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazywania wszelkich materiałów tekstowych i graficznych zawierających wyżej wymienione elementy. Zastrzegamy prawo do cenzury bądź wymazania materiałów tekstowych i graficznych bez podania przyczyny.
  • Każdy komentarz, który łamie regulamin, mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania materiałów tekstowych i graficznych nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Każdą wypowiedź, która narusza prawa osób trzecich mogą Państwo zgłosić naszemu administratorowi poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Po otrzymaniu zgłoszenia administrator niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych, indywidualnie podejmuje decyzję o ewentualnym ocenzurowaniu bądź wymazaniu wypowiedzi. Podczas dodawania wypowiedzi nasz system rejestruje numer IP komputera, z którego nadana została wiadomość. Numer ten w żadnym wypadku nie będzie publikowany, może być jednak przekazany organom ścigania jeśli te zwrócą się do nas w tej sprawie.
  • RSS Nasze Miasto dokłada wszelkich starań, by nie naruszyć praw autorskich majątkowych bądź osobistych innych osób. W razie gdyby naruszenia takie pojawiły się na stronie www.nam-raciborz.pl, w treści publikowanych materiałów bądź zdjęć, albo też zostały zawarte w komentarzach czytelników, prosimy o natychmiastowe powiadomienie poprzez e-mail: kontakt@nam-raciborz.pl